Erotický salon v Praze

Místo, kam nemají stres ani starosti přístup. Místo slasti a uvolnění, kde smyslné touhy dochází svého naplnění. Takovým místem je náš erotický salon

 

KRÁSNÝ A PROFESIONÁLNÍ PERSONÁL

Dívky i muži, které u nás najdete, nejsou navzdory svému mladému věku ve svém oboru žádnými nováčky. Kromě krásy mohou nabídnout i bohatou zkušenost – a vaše tělo to pozná.

EROTICKÉ MASÁŽE V MNOHA VARIANTÁCH

Způsobů, jakými docílit erotické slasti, je bezpočet. U nás nabízíme některé z těch nejrafinovanějších. Erotika je jejich společným jmenovatelem, každá sama o sobě s sebou ale přináší i unikátní výhody. Naše služby nabízíme i jako čtyřruční erotické masáže.

 

SLEVY A DALŠÍ BENEFITY

Denně od 9 do 15 hodin mohou naši zákazníci těžit z tzv. happy hours slevy na nuru a tantra masáže. Kromě toho nabízíme 20% slevy na každou návštěvu, kterou u nás učiníte!

 

ESKORT MASÁŽ

Za klienty rádi vyrazíme kamkoliv po hlavním městě a poskytneme jim tentýž servis, jako v našem podniku.

 

BONUSOVÉ SLUŽBY

Samostatně neobjednatelné, zato schopné od základu proměnit zážitek z vaší návštěvy. Nabízíme footjob, tanec na klíně, nebo stimulaci prostaty!

 

Navštivte diskrétní podnik, kde se nejen eroticky uvolníte, ale kde se dostane komplexní péče celému vašemu tělu a mysl se odpoutá od všedních problémů. Navštivte nás!

 

Erotický salón, kde si na své přijde každý

Nabízíme:

  • Erotické masáže pro muže
  • Erotické masáže pro ženy
  • Erotické masáže pro páry

Naši klientelu zdaleka netvoří pouze muži a mezi zdmi našeho podniku nalezlo a stále nachází svou rozkoš také mnoho žen. Stejně dobře, jako se o muže starají naše terapeutky, jsou zde pro potřeby žen naši zkušení terapeuti!

Projděte si nabídku, s níž přichází náš salon erotických masáží

KLASICKÁ EROTICKÁ

Tato procedura přichází jak s poctivou terapeutickou prací, za níž bude vaše tělo vděčné, tak s erotickou třešničkou na dortu. Zlatá střední cesta mezi naší nabídkou.

 

NURU MASÁŽ

Dost možná eroticky nejintenzivnější položka na našem menu. Rafinovaná akce „tělo na tělo“ s sebou přináší jak silné orgasmické stavy, tak celou řadu zdraví prospěšných benefitů

 

TANTRICKÁ MASÁŽ

Tato praktika je syntézou staroindického meditačního a masážního umění a moderní psycho- a fyzioterapie. Hluboké dýchání, pomalé a něžné dotyky i dlouze budované erotické napětí vás přivedou do extáze.

 

LINGAM

Zkrácená tantra. Stimulace penisu a erogenních zón, ale nikoliv celého těla.

 

NUMBER ONE

Dvě dívky naráz vám dají okusit ráje, jakmile se společnými silami pustí do vašeho těla s cílem vytěžit z něj co nejvíce rozkoše.

 

FEMDOM MASÁŽ

Hraní rolí. Naše dívka jakožto dominantní policistka, učitelka, nebo kdokoliv si budete přát, pokud bude v našich silách to zařídit…

 

LOMI LOMI

Tato technika si sem prorazila cestu až z daleké Havaje, kde bývala výsadou kmenových náčelníků. Takzvané „něžné ruce“ perfektně uvolní tělo i mysl. Naše varianta je obohacena o erotický aspekt, který v původní verzi chybí.

 

AROMATERAPIE

Těšit se může nejen vaše svalstvo a erogenní zóny, ale i čichové buňky. Součástí této procedury je hojné využití aromatických olejů a voňavek.

 

ANTI-STRESS

Tato masáž nikam nespěchá – vyznačuje se pomalým, něžným a citlivým přístupem, který odbourá veškeré vaše napětí a starosti a zanechá jen pocit slasti.

 

SPORTS

Tělesnou námahu nejlépe rozptýlí naše „sports“ procedura. Těšit se můžete kromě celostní relaxace i na vzrušující erotickou akci.

 

Pamatujte také, že veškeré výše uvedené služby lze zažít také v jejich čtyřruční verzi – více rukou více zvládne a dodá celému zážitku další dimenzi navíc. Rozhodně tuto možnost vyzkoušejte!

 

 

Dopřejte si jedinečný zážitek v páru

Absolvování některé z našich masáží v páru může být jedinečným zážitkem, který dokáže vlít novou mízu do vašeho vztahu! Není se čeho obávat ani být ostýchaví – bez obav se svěřte péči našich profesionálů a kdoví, možná si neodnesete jen krásnou společnou vzpomínku, ale přiučíte se i některým technikám, které se mohou hodit ve vašem vlastním milostném životě…

 

Vyberte si prodlouženou, dvouhodinovou verzi tantrické masáže, a získejte navíc zdarma společnou saunu či jacuzzi s naší masérkou!

Kontaktujte nás