Footjob v Praze

  • FOOTJOB JAKO NEVŠEDNÍ ZPESTŘENÍ STANDARDNÍ MASÁŽE
  • MOŽNOST NAPLNIT SVÉ TAJNÉ FANTAZIE

 

Využijte příležitosti zažít kvalitní footjob

Vzrušení z doteku, či leckdy i z pouhé představy krásných nohou je velice rozšířeným fetišem, který se nicméně spousta lidí stydí přiznat, a to i před svými partnerkami či partnery. V našem salónu se ale žádných odsudků obávat nemusíte. Naopak, jsme tu pro to, abychom vašim touhám vyšli v každém vstříc. Zručné nohy našich masérek se postarají o to, aby se vaše tajné fantazie vyplnily k vaší maximální spokojenosti. Odložte veškerý stud a nebojte se svou erotickou masáž okořenit tímto netradičním prvkem.

 

Nenechávejte si své touhy pro sebe a svěřte se nám! Vaše spokojenost – naše priorita. U nás jste v dobrých rukou – tedy v tomto případě nohou…

 

Nohy, o kterých už nemusíte jen snít

Naše masérky jsou dívky krásné od hlavy až k patě, o své tělo pravidelně dbají a jejich nádherně tvarované nohy uspokojí i zákazníky s nejpřísnějším vkusem. Ba co více, každá z nich je dovede umně použít tak, aby vám poskytly co největší míru rozkoše.

 

Zapracovat můžeme nejen na vašich intimních partiích

Vaše fascinace a touha po doteku něžných nohou se nemusí vůbec vztahovat k intimním partiím, ačkoliv se pod slovem footjob nejčastěji skrývá právě stimulace genitálií nohami. Kolik lidí, tolik chutí. Někteří touží po kontaktu nahých nohou, další mají raději provokativní punčošky, někdo třeba touží být masírován někde úplně jinde než na genitáliích. U nás uspokojíme i méně tradiční požadavky, nebojte se tedy říci, jak to máte rádi vy.

 

Co čekat, pokud si tuto službu objednáte?

Průběh „klasického“ footjobu je poměrně přímočarý – což neznamená, že vám neposkytne velikou slast. Masérka se bude svými nárty, chodidly, prsty u nohou či lýtky dotýkat vašeho penisu a erogenních zón, dráždit je, hladit a postupně zvyšovat tlak až k závěrečnému vyvrcholení. Samotný kontakt ale může pokračovat ještě dlouho potom – jak si budete přát…

 

 

Víte, že footjob si můžete dopřát také v rámci eskort masáže? Pokud se vám nechce opouštět pohodlí vašeho domova a přesto toužíte po doteku krásných a hbitých nohou, dorazíme my za vámi! Stačí se nám jen ozvat!

Kontaktujte nás