Masáž prostaty v Praze

  • Doplňková služba ke standardním masážím
  • Intenzivní rozkoš
  • Zdravotní přínos

Toužíte po nestandardním vzrušení? Chcete zintenzivnit svůj zážitek z erotické masáže? V tom případě se nezdráhejte vyzkoušet masáž prostaty, která patří k našim nadstandardním službám, objednatelným jako součást libovolné masáže, nikoliv samostatně.

V čem masáž prostaty spočívá?

Pokud jste ještě nic podobného nezažili, může na vás tato technika působit poněkud zvláštně. Není divu – stud a tabu vztyčily okolo této procedury bariéry, které se začaly hroutit teprve nedávno. Ve skutečnosti se ale jedná o poměrně jednoduchou záležitost, která přitom dokáže poskytnout maximální míru rozkoše. Masérka při ní začne skrze váš anální otvor jemně stimulovat prostatu. V tomto orgánu vyúsťují nesčetná nervová zakončení (často je označován za mužský bod G) a jeho dráždění tak dokáže vyvolat orgasmické stavy i dokonce i bez přímé stimulace genitálií!

 

Kromě samotné stimulace prostaty nabízíme ještě celou řadu dalších služeb! Pokud se na tuto proceduru necítíte, zkuste něco méně kontroverzního – co třeba lap dance nebo footjob?

Co udělat pro to, aby byl průběh celé procedury co nejhladší?

Jelikož se jedná o stimulaci přes anální otvor, je nutné zachovávat patřičnou hygienu. Před začátkem procedury vás samozřejmě čeká sprcha a patřičná očista. Jedním z pravidel, které je ještě dobré zachovávat, je pak především důkladné vyprázdnění střev i močového měchýře. Ve spoustě lidí totiž stimulace prostaty vyvolává vyprazdňovací reflex. Pamatujte na to a vyhnete se tak eventuální nepříjemné situaci.

 

Prospějte svému zdraví

Pakliže překonáte svůj stud a odhodláte se tuto službu přiobjednat, odměnou vám může být kromě intenzivní rozkoše také celá řada zdravotních benefitů které se s touto procedurou pojí:

  • Pomáhá léčit poruchu erekce
  • Pomáhá s poruchami močení
  • Pomáhá při zánětu prostaty
  • Pomáhá zlepšit kvalitu ejakulace

 

Objednejte si stimulaci prostaty ke své standardní masáži! Sami můžete být překvapeni jejím potenciálem, ať již se jedná o intenzitu rozkoše či zdravotní pozitiva, která s sebou přináší!

Kontaktujte nás