1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (168 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

Praha Erotické Masáže – O našich masážích

sexy girlPraha Erotické Masáže“ – jak již název napovídá, jedná se o kombinaci erotiky a masáže v hlavním městě České republiky, Praze.

Chcete si odpočinout po náročném pracovním dni? Nebo si chcete jen zpříjemnit všední odpoledne, nebo večer o nevšední erotický zážitek? Dopřejte si luxusní erotickou masáž celého těla včetně intimních partií. V našem erotickém salónu Number One Massage – Erotické Masáže Praha na vás čekají profesionální masérky a maséři, kteří přesně vědí, co vaše tělo potřebuje.

Erotická masáž je určena mužům, ženám i párům společně.
Pokud jste na žádné erotické masáži ještě nebyli, nemusíte se ničeho bát. Těšte se na originální erotický zážitek, který vás pohladí po těle i duši. Budete odcházet nabytí energií, plní dojmů z krásných zážitků.

Erotická masáž pro Pány, Dámy i Páry

Erotická masáž je nabitá vzrušením a erotickým napětím. V zásadě se jedná o klasickou relaxační masáž doplněnou erotickou náplní. Masér nebo masérka je při erotické masáži zcela nahá nebo spoře oděná v luxusním erotické prádelku, záleží na vás, čemu dáte přednost.. Při erotické masáži masérka, masér používá vonné emulze a kvalitní olejíčky na bázi vody, které lze po skončení masáže snadno smýt.
Před samotnou masáží vás krásná masérka doprovodí do koupeny kde se můžete po domluvě společně osprchovat. Každá masérka je jedinečná přenáší do erotické masáže svůj vlastní styl masírování. Jedná se o masáž celého těla. Masérka používá techniku masírování body to body (tělo na tělo) a k masírování používá celé své tělo včetně prsou a zadečku. Protože se jedná o erotickou masáž, bude se masérka věnovat dlouhou dobu masáže vašim intimním partiím.
Pokud jste pár využijte erotickou masáž k okořenění svého intimního života. Masírovat vás budou dvě masérky na jedné matraci. Masáž je možné zakončit sexem páru za přítomnosti masérek, nebo bez nich, záleží na vás.

Jak si objednat erotickou masáž?

Vyberte si masérku, nebo maséra, který vám je sympatický a kterého si dokážete představit jak vám nahá, nahý masíruje celé tělo. Vzhledem k velkému zájmu o služby našeho erotického masážního salónu v Praze vám doporučujeme zarezervovat si vybraného maséra nebo masérku s předstihem.
Nejjednodušší je nám zavolat telefonicky na číslo +420 773 223 326, naše asistentka s vámi domluví čas vaší návštěvy v našem erotickíém salónu a zarezervuje vám vámi vybraného maséra, či masérku.

Objednat se na erotickou masáž můžete i prostřednictvím emailu nebo objednávkového formuláře níže.

Kontaktujte nás