ČTYŘRUČNÍ MASÁŽ NUMBER ONE

number one massageČtyřruční masáž, kterou u nás nazýváme jako „Masáž Number One“, je speciální masáž pojmenovaná po našem podniku Number One Massage - Erotické Masáže Praha. Jedná se o erotickou masáž, kterou vám budou dělat naše dvě překrásné masérky.

Přestože je naše čtyřruční masáž nabízena mužům i ženám, většinou si ji užívají muži, kteří si chtějí užít dvojnásobné potěšení.

Jestli máte zkušenost s klasickou erotickou masáží od jedné masérky, pak věřte, že masáž od obou bude více než dvakrát příjemnější. Jen si představte, že se ruce jedné z masérek dotýkají vašich hýždí nebo dráždí vaše bradavky a prsa druhé masérky si hrají s vaším penisem a mazlí se s ním.

 

 

Čtyřruční masáž - užijte si dvou masérek místo jedné

Chcete si odpočinout od náročného pracovního dne? Nebo si chcete jen zpříjemnit všední odpoledne, nebo večer o nevšední erotický zážitek a to hned dvakrát? V našem erotickém masážním salónu v Praze na vás čekají profesionální masérky a maséři, kteří přesně vědí, co vaše tělo potřebuje.

Pokud jste na žádné erotické masáži ještě nebyli, nemusíte se ničeho bát. Těšte se na originální erotický zážitek, který vás pohladí po těle i duši. Budete odcházet nabytí energií, plní dojmů z krásných zážitků. V našem erotickém masážním salónu v Praze vás naše spoře oděné masérky rádi zasvětí do tajů a rozmazlí speciální masáží našeho podniku

 

Jak se objednat na Masáž Number One?

Vyberte si masérku, která vám je sympatická a kterou si dokážete představit jak vám nahá masíruje celé tělo. Vzhledem k velkému zájmu o služby našeho erotického masážního salónu v Praze vám doporučujeme zarezervovat si vybranou masérku s předstihem.

Nejjednodušší je nám zavolat telefonicky na číslo +420 773 223 326, naše asistentka s vámi domluví čas vaší návštěvy v našem erotickíém salónu a zarezervuje vám vámi vybranou masérku.

Objednat na masáž se dvěma masérkami se můžete i prostřednictvím mailu nebo objednávkového formuláře níže na stránce.

Kontaktujte nás