Sexmasáže v Praze

Nabízíme vám jedinečnou možnost odnést si zážitek z unikátní sexmasáže. V našem salónu najdete širokou paletu služeb a také atraktivní profesionály, kteří se ujmou úkolu poskytnout vám co největší rozkoš…

  • HAPPY HOURS 9-15 HOD.
  • 20% SLEVA PŘI KAŽDÉ 3. NÁVŠTĚVĚ
  • SAUNA ČI JAKUZZI S MASÉRKOU KE 2 HODINÁM TANTRY
  • STIMULACE PROSTATY
  • ESKORT PO PRAZE
  • ČTYŘRUČNÍ MASÁŽE
  • PÁRY VÍTÁNY

Ozvláštněte své partnerské soužití společnou erotickou masáží. Možná se přiučíte novým způsobům, jak přijímat a poskytovat rozkoš – a v každém případě si odnesete nádherný zážitek!

Oddejte se některé z našich jedinečných sexmasáží:

KLASICKÁ EROTICKÁ

Kombinuje osvědčené relaxační postupy s intenzivní stimulací pohlaví. Pokud váháte s výběrem, může být právě toto vaší vstupenkou do světa erotických masáží.

 

NURU MASÁŽ

Celosvětově populární japonská procedura. Speciální gel umocňuje kontakt „tělo na tělo“. Rafinovaná orientální rozkoš, již můžete zakusit právě vy!

 

TANTRA MASÁŽ

Své ingredience bere tato technika jak z dávných hinduistických tradic, tak z moderních relaxačních salónů. Kombinace intenzivní tělesnosti i mystického prožitku je očistná ve všech ohledech!

 

NUMBER ONE MASÁŽ

Ocitněte se v péči dvou zkušených profesionálů či profesionálek zároveň a zakuste na sobě jejich umění! Potěšení, jako je toto, nezažijete kromě našeho salonu nikde jinde!

 

FEMDOM MASÁŽ

Pro ty, kteří čerpají rozkoš z pocitů podřízenosti, submisivity a trestu poskytujeme možnost nechat se ovládnout. Naše dívky se mohou podle přání změnit v neúprosné dominy. Latex, bičíky, řemeny i speciální kostýmy, vše podle přání.

 

LOMI LOMI

Tato havajská technika pracuje s umně aplikovaným tlakem rukou, zápěstí, předloktí a loktů a dokáže tak poskytnout nebývalé uvolnění celému tělu. Samozřejmě nevynecháme ani intimní zóny.

 

AROMATHERAPY

Exotické a aromatické vůně prosycují atmosféru této masáže, při níž nedílnou část relaxace tvoří právě čichové vjemy. Masírující se pověnuje celému vašemu tělu za použití vonných substancí.

 

ANTI STRESS

Toužíte-li se zbavit naakumulovaného stresu, zvolte si právě tuto položku z našeho seznamu! Časem ozkoušené stimulační techniky a použití uklidňujících olejíčků společně odplaví veškerou únavu, úzkost i negativní pocity.

 

SPORTS

Procedura, kterou doporučujeme podstoupit po prodělané fyzické námaze. Specializujeme se na uvolnění namoženého a ztuhlého svalstva a zároveň přitom pamatujeme i na vaše erotické touhy. Po odchodu od nás budete zároveň uvolněni a nabuzení k novým výkonům!

Objednejte si jakoukoliv z našich masáží jako čtyřruční. Vaše slast bude zmožena více než dvojnásobně harmonicky sladěnou souhrou našich profesionálek či profesionálů!

Stimulace prostaty či jiná bonusová služba může být perfektním doplňkem vaší sexuální masáže

Pánové by měli zbystřit – libovolnou masáž z naší nabídky lze okořenit o stimulaci prostaty. Pro řadu lidí stále neznámá technika zahrnuje stimulaci tohoto orgánu přes anální otvor. Jelikož prostata je místem, v němž vyúsťují nespočetná nervová zakončení, je její dráždění zdrojem intenzivní rozkoše a dokáže vyvolat mocné orgasmické stavy.

Pro ty, kdo chtějí stupňovat své vzrušení a nechat se maximálně eroticky vydráždit, je zde také možnost přiobjednat sexy taneček na klíně. Nabízíme také vzrušující footjob – tedy“ práci nohou“.

Tyto služby nelze objednat samostatně, pouze jako součást některé z našich standardních masáží.

 

Nabízíme sexy masáže v pohodlí vašeho domova

Váháte-li s osobní návštěvou našeho salónu, můžeme vás navštívit sami. A to buď přímo ve vašem domově, na hotelovém pokoji nebo na kterémkoliv místě, které skýtá dostatečné pohodlí, a to po celé Praze. Naše kompletní nabídka je vám k dispozici ve stejné kvalitě jako v salónu. Vyberte si masérku či maséra, co vám jsou sympatičtí, a zkontaktujte nás. Budeme u vás, jak jen to bude možné, při zachování vší diskrétnosti.

Nenechte si ujít slevu na nuru a tantra masáže mezi 9-15 hodinou! Stálé zákazníky rovněž odměňujeme slevou 20% na každou třetí návštěvu!

Kontaktujte nás