Tantra Praha

Pokud trpíte dlouhodobým stresem, nejste spokojeni se svým intimním životem, nebo si zkrátka potřebujete důkladně odpočinout, odpovědí na všechny tyto a ještě mnohé další problémy může být právě tantra. Ta patří mezi nejsofistikovanější erotické masáže z naší nabídky.

  • Meditativní, erotická, intimní procedura
  • Pozitivní dopad na zdraví i psychiku
  • Povzbuzuje libido
  • Učí lépe poznávat a ovládat svou sexualitu.

Chcete-li se o potenciálu této procedury sami přesvědčit, navštivte buď náš salón osobně, nebo zvolte eskort masáž.

V rafinovanosti a míře poskytnuté rozkoše nemá tantra konkurenci – objednejte si ji a uvidíte sami!

Co se vlastně skrývá pod exotickým pojmem tantra?

Tantra bere jak své jméno, tak do jisté míry i techniku ze staroindického tantrického umění. K tomu navíc přidává i klasické západní terapeutické postupy. Výsledkem je komplexní masážní proces, který blahodárně působí jak po fyzické, tak po psychické stránce. Často zmiňovanou devizou tantry je její erotický náboj, ten tvoří ale jen zlomek její skutečné hodnoty. Přesto jde o svého druhu sexuální fenomén – tantra přistupuje k erotice otevřeně a učí přitom jejímu lepšímu pochopení a zvládnutí.

 

Navštivte tantra studio, kde se o vás postarají jen ti nejlepší

Výběr terapeutky či terapeuta je při tantře klíčový, neboť tento rituál závisí do značné míry na osobní sympatii. Zvolte si někoho, kdo se vám líbí, klidně si na chvilku popovídejte, abyste zjistili, jestli jste zvolili správně. Výběr budete mít ale opravdu těžký – všichni, kdo pro nás pracují, jsou nejen atraktivní, ale také profesně vyzrálí, zkušení, vstřícní a milí. Pokud budete opravdu na vážkách, nebo budete chtít naopak něco extra, pamatujte, že děláme také čtyřruční erotické masáže – nemusíte se tedy spokojit pouze s jedinou masérkou, ale můžete si zvolit i dvě najednou!

 

Co vás v našem tantra clubu bude čekat?

Aniž bychom chtěli příliš prozrazovat, lze říci, že se můžete těšit na dlouhý a vzrušující zážitek, při němž bude postaráno o celé vaše tělo od hlavy k patě. Masírovat vás budou nejen zdatné ruce, může dojít i na rekvizity, jako je pštrosí peří či vzácné kožešiny. Důležité bude dodržovat správné dýchání, jemuž vás zprvu naučíme. Erotická část celé procedury bude spočívat v důmyslném dráždění, které vás bude opakovaně přivádět až na kraj orgasmu a budovat tak vaše vzrušení až do samého závěru, který bude neuvěřitelně intenzivní. Uvidíte sami…

 

Objednejte se k nám na celé dvě hodiny a získejte tak saunu či jacuzzi se svou masérkou gratis!

Tantra pro muže dokáže pomoci s intimními problémy

Pokud vás trápí problémy s předčasnou ejakulací nebo slabou erekcí, tantrické techniky mohou významně pomoci. Nejlepších výsledků samozřejmě dosáhnete pravidelným a opakovaným tréninkem, takže pokud máte pocit, že pro vás byla návštěva u nás prospěšná, neváhejte ji zopakovat znovu!

 

Zdaleka ne jen mužská záležitost – tantra pro ženy je přímo požehnáním

Stres, úzkost, napětí a frustrace dnes postihují stejnou měrou muže i ženy – a u nás se stejnou měrou staráme o jejich rozptýlení. Naši maséři věnovali svému umění bezpočet hodin a rádi se postarají o ženské klientky tak, jako se naše dívky starají o ty mužské!

 

Tantra pro páry je jedinečnou příležitosti k experimentu

Nejenže poskytujeme erotické masáže pro muže a erotické masáže pro ženy, jsme schopni zajistit také erotické masáže pro páry.

Tantrický zážitek je budován na důvěře, vzájemné blízkosti, otevřenosti a vzájemnosti. Neuděláte proto chybu, pokud se rozhodnete jej sdílet se svým partnerem a navštívíte náš podnik společně. Není se třeba obávat – službu vám přizpůsobíme přesně dle přání. Pokud by vám nebylo příjemné, že je váš partner smyslně masírován od cizího člověka, můžeme erotické prvky klidně omezit nebo zcela vyloučit. Není ale důvod poddávat se žárlivosti – celá záležitost je v první řadě terapií, nikoliv svádivou hříčkou. Pokud k ní přistoupíte bez předsudků, otevřou se vám nové obzory smyslnosti…

 

Levná tantra? Sleva není v našem podniku cizím slovem

Každý den mají naši zákazníci možnost získat od 9 do 15 hodin v rámci takzvaných happy hours slevu právě na tantrickou masáž. Rovněž nabízíme slevu 20% při každé třetí návštěvě!

Pokud se rozhodnete, že tantra možná není to pravé pro vás, ještě nad námi hůl nelamte! Můžeme vám nabídnout ještě mnoho dalších masáží – projděte si naši nabídku!

Kontaktujte nás