Number One masáž

  • UNIKÁTNÍ PROCEDURA – POUZE V NAŠEM PODNIKU
  • ČTYŘI RUCE SE POSTARAJÍ O MAXIMUM SLASTI
  • ZRELAXUJE A NAPLNÍ NOVOU ENERGIÍ

 

Dopřejte svému tělu jedinečný zážitek

Těm, které již neoslovuje standardní nabídka erotických masáží, jakou naleznou v salónech prakticky po celém světě, nabízíme příležitost vyzkoušet tuto nestandardní proceduru, jaká se jim nabízí pouze u nás.

Nebojte se něčeho nového a zakuste na vlastním těle potěšení, které vám dokážeme poskytnout pouze u nás! Oproti běžným položkám v naší nabídce se můžete dočkat ještě mnohem intenzivnějšího potěšení, o něž se postará dvojice dívek zároveň!

Čtvero rukou, mnohonásobek rozkoše

Technicky vychází tato procedura z klasických erotických masážních postupů. V našem podání je bohatší jednak o počet rukou, které vás při ní budou hýčkat, jednak o individuální přístup obou našich zkušených profesionálek. Repertoár způsobů, jimiž poskytují rozkoš, se neomezuje pouze na ty tradiční, a tak můžete být sami překvapeni bohatstvím jejich zkušeností a zručností při jejich aplikaci.

 

Hluboce zrelaxuje a zlikviduje všechen stres

Jakmile se dívky začnou věnovat vašemu unavenému svalstvu, takřka jim roztajete pod jejich hbitýma rukama. Tolik míst vašeho těla bude stimulováno souběžně, že se ani nestihnete soustředit na to, co se děje – a ani se o to nesnažte. Nechte se unést rafinovanou slastí, která postupně vyplaví všechny vaše obavy, úzkosti a stres a znovu nastartuje unavené tělo.

 

Erotické potěšení, které nezná hranic

Když hovoříme o práci na celém těle, tak myslíme přesně to. Erogenní zóny jsou jeho nedílnou součástí a intenzita jejich stimulace při této masáži přesahuje dokonce i vysoce nasazenou laťku, jaká je v našem salónu. Pokud jste nic takového ještě nezažili, ochuzujete tím sami sebe!

Neváhejte a objednejte naši speciální masáž ještě dnes – pro velký zájem mohou být právě masérky, které se vám líbí, třeba zrovna zaneprázdněny! Hlaste se proto s předstihem!

Kontaktujte nás