Erotická masáž pro ženy

erotic massage for womenErotická Masáž pro Ženy – Dámy, chcete si odpočinout po náročném dni? Nebo si chcete jen zpříjemnit všední odpoledne, nebo večer o nevšední erotický zážitek v přítomnosti sympatického maséra, nebo smyslné masérky Chcete být v příjemné společnosti, dky vás budou naši maséři hýčkat svými doteky na všech částech vašeho těla?  V našem erotickém masážním salónu v Praze na vás čekají sexy maséři, které ví, co vaše tělo potřebuje.

Pokud jste na žádné erotické masáži ještě nebyla, nemusíte se ničeho bát. Těšte se na originální erotický zážitek, který vás pohladí po těle i duši. Budete odcházet nabyté energií, plné dojmů z krásných prožitků. Kromě klasických erotických masáží v našem erotickém masážním salónu v Praze vás naši spoře odění či nazí maséři zasvětí do tajů erotických masáží.

Erotická masáž pro ženy je nabitá vzrušením a erotickým napětím

V zásadě se jedná o klasickou relaxační masáž doplněnou erotickým nábojem. Masér je při erotické masáži zcela nahý, nebo v sexy prádle, záleží na vás, čemu dáte přednost.. Při erotické masáži masér používá vonné emulze a kvalitní olejíčky na bázi vody, které lze po skončení masáže snadno smýt.
Před samotnou masáží vás masér doprovodí do koupeny, kde se můžete po domluvě společně osprchovat. Každý z našich masérů je jedinečný a přenáší do erotické masáže svůj vlastní styl masírování. Jedná se o masáž celého těla. Masér používá techniku masírování body to body (tělo na tělo) a k masírování používá celé své tělo včetně zadku a penisu. Protože se jedná o erotickou masáž, bude se masér věnovat dlouhou dobu masáže vaším bradavkám, prsům a intimním místům.
Intimní prostředí, vkusně zařízený pokojíček, hořící svíčky, relaxační hudba, to vše dotváří erotický prožitek z masáže.

Jak si erotickou masáž objednat?
Vyberte si masérku, nebo maséra, který vám je sympatický a kterého si dokážete představit jak vám nahý masíruje celé tělo. Vzhledem k velkému zájmu o služby našeho erotického masážního salónu v Praze vám doporučujeme zarezervovat si vybraného maséra s předstihem.
Nejjednodušší je nám zavolat telefonicky na číslo +420 773 223 326, naše asistentka s vámi domluví čas vaší návštěvy v našem erotickíém salónu a zarezervuje vám vámi vybraného maséra.
Objednat na erotickou masáž v Praze se můžete i prostřednictvím mailu nebo objednávkového formuláře níže na stránce.

Contact us