NURU MASÁŽ PRAHA

nuru massage pragueNuru masáž Praha – odpočiňte si nevšedním erotickým zážitkem! V našem masážním salónu v Praze na vás čekají profesionální masérky, které přesně vědí, jak vás důkladně uvolnit.

Pokud jste na žádné erotické masáži ještě nebyli, nemusíte se ničeho bát. Těšte se na originální erotický zážitek, který vás pohladí po těle i duši. Budete odcházet nabytí energií, plní dojmů z krásných zážitků. Naše překrásné masérky vás rády zasvětí do tajů Nuru masáže.

Nuru masáž

Nuru masáž je body-to-body masáž (tělo na tělo), kde masérka k masáži používá vlastní tělo s použitím speciálního nuru gelu. Tato technika byla používána v tradičních japonských historických lázních.

Pro masérku je Nuru masáž fyzicky velmi náročná a vyžaduje dokonalou synchronizaci pohybů a technik. Původní Původní Japonské Nuru masáže se v poslední době stávají v Evropě čím dál oblíbenější.

Jak se na Nuru masáž objednat?

Vyberte si masérku, která vám je sympatická a kterou si dokážete představit jak vám nahá masíruje celé tělo. Vzhledem k velkému zájmu o služby našeho erotického masážního salónu Number One Massage – Erotické masáže Praha vám doporučujeme zarezervovat si vybranou masérku s předstihem.

Nejjednodušší je nám zavolat telefonicky na číslo +420 773 223 326, naše asistentka s vámi domluví čas vaší návštěvy v našem erotickém salónu a zarezervuje vám vámi vybranou masérku.

Objednat na Nuru masáž se můžete i prostřednictvím emailu nebo objednávkového formuláře níže.

Kontaktujte nás