TANTRA MASÁŽ PRAHA

tantra-massageTantra Masáž Praha - procítěná erotická masáž celého těla, která spočívá v násobení vzrušení a sexuální energie a jejímu následnému hromadnému uvolnění. Tato speciální orientální masáž je spojením tělesného a duševního sexuálního prožitku. Správnou stimulací erotogenních zón a genitálií lze docílit neuvěřitelných orgasmických stavů, které mohou trvat i několik minut.

Tantra masáž Praha - neopakovatelný zážitek

Tantra masáž je unikátním rituálem vycházejícím z pradávné tantrické filosofie a získává si stále větší oblibu mužů, žen i párů po celém světě. Je pozvánkou do světa tělesné přitažlivosti, erotické péče i vzrušujícího objevování erotických prožitků.

Díky této masáži můžete vystoupit z hranic každodennosti a plně se oddat momentálnímu okamžiku. Tantrická masáž je intimním rituálem mezi masérkou a klientem, ve kterém se spojují prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, díky niž vás tato masáž nejen uvolní, ale také naplní vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace.

Jak se objednat na tantra masáž?

Vyberte si masérku, nebo maséra, který vám je sympatický a kterého si dokážete představit jak vám nahý masíruje celé tělo. Vzhledem k velkému zájmu o služby našeho salónu Number One Massage - Erotické Masáže Praha vám doporučujeme zarezervovat si vybraného maséra s předstihem.

Nejjednodušší je nám zavolat telefonicky na číslo +420 773 223 326, naše asistentka s vámi domluví čas vaší návštěvy v našem erotickém salónu a zarezervuje vám vámi vybraného maséra.

Objednat se na tantrickou masáž v Praze můžete i prostřednictvím emailu nebo objednávkového formuláře níže.

Kontaktujte nás