Tantra masáže v Praze

  • JEDINEČNÁ KOMBINACE EXOTICKÝCH I KLASICKÝCH POSTUPŮ
  • DLOUHÉ ORGASMICKÉ STAVY
  • NĚŽNÁ PROCEDURA S HLUBOCE LIDSKÝM ROZMĚREM
  • ZDRAVOTNÍ BENEFITY
  • POMÁHÁ PŘEKONAT STRES I PSYCHICKÉ BLOKY

Pakliže jste na sobě ještě nepocítili rozkoš, kterou dokážou tantra masáže poskytnout, ochudili jste sami sebe. Pozitivní zážitek z této unikátní procedury s vámi zůstane ještě dlouho potom.

Co si představit pod pojmem tantra masáže?

Jde o způsob erotické masáže celého těla, kombinující řadu osvědčených fyzioterapeutických technik evropského i exotického původu. Navíc se opírá i o poznatky moderní psychologie – jejím cílem je důsledná péče jak o tělo, tak o duši. V jejím průběhu se rafinovaným způsobem vzbuzuje a zase oddaluje rozkoš až k závěrečné extázi, trvající klidně až několik minut. Něžné dotyky po celém těle navíc pomáhají vzbudit pocit bezpodmínečné péče a přijetí druhým člověkem, což má pozitivní dopad na sebevědomí i psychiku.

Denně mezi 9. a 15. hodinou u nás můžete získat slevu právě na tantrickou masáž! Na krásných zážitcích se šetřit nemá, ale vy tak můžete učinit, aniž byste o ně byli ochuzeni!

 

Dopřejte si tantrické masáže spolu se svým partnerem či partnerkou

Společně zažitá zkušenost tantry dokáže dodat nový náboj vašemu vztahu a dát vám nanovo okusit pocit vzájemného souznění. Není se třeba ničeho bát ani žárlit – při předem stanovených pravidlech nebudou maséři či masérky vaší druhé polovičce dělat nic, co by vám nevyhovovalo. I tak se můžete přiučit leckterým novinkám, které mohou okořenit váš vzájemný vztah.

 

Tantra masérky a maséři budou vašimi průvodci, vybírejte je proto pečlivě

Můžete si být jisti, že kvalifikovanější společníky na cestě za smyslným blahem nenajdete. Fyzická krása je pouze jedním komponentem z mnoha, na jejichž základě náš personál vybíráme. A nebyla by ničím, pokud by se za příjemným zevnějškem měla skrývat zlá a nepříjemná osobnost. To u našich dívek a mužů nehrozí. Jejich vstřícnost, přátelskost, ochota, pochopení a smysl pro humor vás odzbrojí neméně nežli jejich vzhled, a přidá-li se k nim ještě skutečná zručnost a zápal pro své řemeslo, budete mezi nimi jen těžko vybírat. Nechte se vést vlastní sympatií – čím více se vám kdo zalíbí, tím větší požitek budete z masáže mít.

Nemůžete se rozhodnout mezi dvěma stejně sympatickými profesionály či profesionálkami? Netrapte se a dopřejte si je zároveň. Volba čtyřruční masáže je zároveň volbou znásobené rozkoše!

 

Co vlastní proceduře předchází?

V první řadě vás čeká teplá a důkladná sprcha, díky níž se dokonale uvolníte. Můžete ji absolvovat společně s vaší masérkou, abyste překonali prvotní váhavost. Interiér našeho salónu je vybaven veškerým komfortem. Jeho osvětlení, dekorace i vůně aromatických svící vám pomohou zbavit se veškerého ostychu a zcela se oddat sugestivní atmosféře i tomu, co bude následovat.

 

Rozplyňte se v záplavě něžných dotyků

Jakmile budete pohodlně ležet na masážním lůžku, začne se vás masérka postupně jemně dotýkat, a to jak vlastními prsty, tak za použití exotických rekvizit – například pštrosích pírek či jemných kožišin. Vaše touha se začne stupňovat, konec ale bude ještě daleko…

Intenzita zážitku nemá obdoby

Jak bude masáž postupovat, vynechán nebude jediný kousek vašeho těla, včetně erogenních zón. Můžete se dostat až do stavu blízkého transu. Naakumulovaná touha nakonec vyvrcholí v intenzivním, extatickém orgasmu, který může trvat i celé minuty. Ten nakonec odezní, ale s vámi ještě dlouho zůstane pocit absolutní relaxace a znovunabyté pohody, pramenící z laskavé péče, která vám byla dána.

 

Jste vytížení a máte to k nám daleko? Objednejte si náš eskort servis! Tantrická a jakákoliv jiná masáž je vám po domluvě k dispozici i u vás doma či na hotelu!

Kontaktujte nás