Erotická Masáž pro Páry

erotic massage for couplesErotická masáž pro páry nabízí velmi vzrušující zážitek. Páry erotickou masáž často využívají k okořenění svého intimního života. Masírovat vás budou dvě masérky na jedné matraci. Jedná se o masáž celého těla. Masérky používají techniku masírování body to body (tělo na tělo) a k masírování používají celé své tělo včetně prsou a zadečku. Protože se jedná o erotickou masáž, budou se masérky věnovat dlouhou dobu masáže vaším intimním místům.
Masáž je možné zakončit společným sexem páru za přítomnosti masérek, nebo bez nich, záleží na vás.

Erotická masáž pro páry – zažijte neopakovatelné vzrušení

Dámy a pánové, chcete si odpočinout po náročném dni? Nebo si chcete jen zpříjemnit všední odpoledne, nebo večer o nevšední erotický zážitek v přítomnosti svého partnera? V našem erotickém masážním salónu v Praze na vás čekají sexy maséři a masérky, které ví jak zpestřit váš společný sexuální život.
Pokud jste na žádné erotické masáži společně ještě nebyli, nemusíte se ničeho bát. Těšte se na originální erotický zážitek, který vás pohladí po těle i duši. Budete odcházet nabytí energií, plné dojmů z krásných prožitků. Masírovat vás budou spoře oděné či nahé masérky Zpříjemněte si svůj erotický život a přijďte se k nám odreagovat.

Jak si erotickou masáž objednat?

Vyberte si masérky či maséry, kteří vám jsou sympatičtí a které si dokážete představit jak vám nazí masírují celé tělo. Vzhledem k velkému zájmu o služby našeho erotického masážního salónu v Praze vám doporučujeme zarezervovat si vybraného maséra s předstihem.
Nejjednodušší je nám zavolat telefonicky na číslo +420 773 223 326, naše asistentka s vámi domluví čas vaší návštěvy v našem erotickém salónu a zarezervuje vám vámi vybrané masérky.
Objednat na erotickou masáž pro páry v Praze se můžete i prostřednictvím mailu nebo objednávkového formuláře níže na stránce.

Kontaktujte nás